"Қөш келдің, Әз- Наурыз" » Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 34" акимата города Усть-Каменогорска

"Қөш келдің, Әз- Наурыз"

19.03.2024 ж. 34 мектеп - лицейінде Ұлыстың ұлы күні ӘЗ-НАУРЫЗ мерекесі аталып өтті. Мереке ауқымды көлемде, үлкен шара түрінде өтті. Мектеп ауласында қазақтың ақ отауы: қос киіз үй болды. Біріншісі: мектеп әкімшілігі атынан, екіншісі: ата-аналар комитетінің атынан құрылды. Қос отауда да дастархан жайылып, ұлттық құндылықтар дәріптелді. Ұлттық мерекемізге Өскемен қаласының әкімі Жақсылық Мұқашұлы Омар, Өскемен қалалық білім басқармасының жетекшісі Сәуле Бауыржанқызы Алагузова қатысып, өз құттықтауларын жеткізді. Мереке ән-шашумен басталып, қазақтың ұлттық дәстүрлерін дәріптеумен жалғасып, барша көрермендерге ерекше көңіл-күй сыйлады.
Осындай Ұлыстың ұлы күні Әз-Наурыз мерекесінің тойлануы ата-аналар комитеті мен мектеп әкімшілігінің бірлестігінің үлкен жетістігін көрсетті.
19.03.2024 года прошло общешкольное мероприятие «Қош келдің, Әз – Наурыз».
На площади школы были установлены две юрты, в которых радушно встречали гостей.
На мероприятие были приглашены учащиеся, педагоги, родители и жители микрорайона.
Праздник посетил аким города Жаксылык Мукашевич, для того, чтобы поздравить всех с наступающим праздником!
На мероприятии был проведён праздничный концерт, на котором выступили студенты колледжа им.Абдуллиных (музыкальные номера, оркестр), а также учащиеся школы (песни, танцы, оркестр).
Для встречи гостей каждый класс подготовил праздничный дастархан. Классы представили национальные блюда, которые радовали всех гостей.
Мы хотим поблагодарить всех участников мероприятия! Несмотря на пасмурную погоду, в наших сердцах было солнце и радость! Мы очень рады, что в нашей школе зарождается ещё одна замечательная традиция! Наурыз мейрамы құтты болсын!